Dokumenty

Oferta

TRANSPORT MULTIMODALNY

TRANSPORT MULTIMODALNY

Jest to rozwiązanie wykorzystujące więcej niż jedną gałąź transportu. Ładunek przewożony jest w jednej jednostce ładunkowej jaką jest kontener a następnie przeładowywany na chłodnie .

Rozwiązanie to często wykorzystujemy w momencie deficytu transportu na trasie Francja – Polska , dzięki czemu jesteśmy w stanie obsłużyć Państwa ładunek niezależnie od sytuacji rynkowej .

Ponadto rozwiązanie to w znacznej mierze pozwala przyspieszyć dostawy powierzonych nam ładunków , co jest bardzo ważne dla jakości oraz świeżości produktów szybkopsujących .

MAGAZYNOWANIE I LOGISTYKA

MAGAZYNOWANIE I LOGISTYKA

Firma Cargosun oferuje zintegrowane usługi logistyczno magazynowe , pozwalające indywidualnie dla każdego Klienta zorganizować łańcuch dostaw od zamówienia poprzez magazynowanie , aż do dostarczenia towaru w odpowiednim miejscu i terminie .

Dodatkowo możemy zaproponować usługi konfekcjonowania , etykietowania , czynności załadunkowe , rozładunkowe i przeładunkowe w warunkach chłodniczych .

TRANSPORT DROGOWY

TRANSPORT DROGOWY

W ramach spedycji drogowej oferujemy organizację przewozów całopojazdowych oraz drobnicowych ( ilości paletowe ) na rynku krajowym jak i międzynarodowym.

Rozbudowana sieć naszych partnerów pozwala na wykorzystanie wszelkiego rodzaju środków transportu od busów mieszczących 1,5 tony towaru poprzez średniej wielkości ciężarówki po zestawy składające się z ciągnika siodłowego z naczepą na którą można załadować 24 tony towaru.

Głównym profilem naszej działalności jest przewóz towarów szybko psujących w kontrolowanej temperaturze z Hiszpani , Francji oraz Holandi oraz dystrybucja na całym terenie Polski .